Продається двокімнатна квартира 49 м² на другому поверсі у п’ятиповерховому будинку на вул. Київська в місті Обухів, квартира вартує 2 658 000 ₴ квартира продається, продаю квартиру, продаж квартири, продам квартиру, продаж, оренда, нерухомість
Заздалегідь дякуємо Вам
за рекомендації всім кому потрібно
розмістити оголошення про нерухомість на сторінці "
Мережа Вебсайтів Нерухомості " - Київська область.
Це безкоштовно .
Дякуємо! × Будь ласка! Повідомте продавцю чи орендодавцю, що знайшли оголошення на сторінці "
Мережа Вебсайтів Нерухомості " - Київська область.
Дякуємо! × Увага! Ніколи не поспішайте. Перед тим, як віддати гроші за нерухомість, сім раз перевірте чи все гаразд з нерухомістю, яку вирішили купити чи орендувати.
× Основні характеристики Тип нерухомості що продається Квартира Кількість кімнат У об'єкта дві кімнати Загальна площа об'єкта нерухомості 49 метрів квадратних (1 м² ) Поверх на якому знаходиться об'єкт нерухомості Розташовано на 2-му поверсі будинку Кількість поверхів у об'єкта нерухомості У будинку п'ять поверхів Паркування транспотрних засобів Прибудинкова територія Адреса вул. Київська, 1, м. Обухів (мапа) Продавець Оксана Мотуз Контакти продавця На жаль, ваш браузер не підтримує Canvas. Розміщено у Мережі Вебсайтів Нерухомості 11 серпня 2023 року Останнє оновлення оголошення 11 серпня 2023 року Вартість продажу нерухомості Станом на 11 серпня 2023 року, ціна 2 658 000 гривень за все Ціна в іноземній валюті $60 000 за весь об'єкт нерухомості Ціна в іноземній валюті $1 224 за 1 м² Конвертовано за курсом 44.3 гривень за $1 Опис Вторинне відремонтоване житло частково з меблями, придатне для проживання
У цьому районі знайдено Зображення-заповнювач - квартира що продається в м. Обухів Продається квартира в м. Обухів Об'єкт купівлі-продажу - Квартира, ціна $68000, м. Обухів Виставлено на продаж з 11 серпня 2023 року
Зображення-заповнювач - квартира від власника що продається в м. Обухів Продається квартира від власника в м. Обухів Об'єкт купівлі-продажу - Квартира, ціна $44000, м. Обухів Виставлено на продаж з 17 травня 2023 року
Зображення-заповнювач - квартира що продається в м. Обухів Продається квартира в м. Обухів Об'єкт купівлі-продажу - Квартира, ціна $52000, м. Обухів Виставлено на продаж з 17 травня 2023 року