Об'єднані громади Київської області

17 липня у 2020 році Верховна Рада України прийняла Постанову № 3650 "Про утворення та ліквідацію районів".

Згідно з документом, тепер в Київській області сім районів, перелік і склад яких - нижче:

Пама Київської області

Київська область:

Бориспільський район - Район (з адміністративним центром у місті Бориспіль) у складі територій Вороньківська територіальна громада (с. Васильки, с. Вороньків, с. Головурів, с. Жереб'ятин, с. Кийлів, с. Малі Єрківці, с. Мирне, с. Проців, с. Сошників, с. Старе), Гірська територіальна громада (с. Гора, с. Затишне, с. Мартусівка, с. Ревне), Золочівська територіальна громада (с. Вишеньки, с. Гнідин, с. Петропавлівське), Студениківська територіальна громада (с. Заострів, с. Козлів, с. Леляки, с. Переяславське, с. Пристроми, с. Семенівка, с. Сомкова Долина, с. Соснівка, с. Соснова, с. Строкова, с. Студеники), Переяславська територіальна громада (с. Велика Каратуль, с. Вовчків, с. Гайшин, с. Гланишів, с. Гребля, с. Дем'янці, с. Довга Гребля, с. Мазінки, с. Мар'янівка, м. Переяслав-Хмельницький, с. Плескачі, с. Харківці, с. Чирське), Ташанська територіальна громада (с. Виповзки, с. Воскресенське, с. Горбані, с. Дениси, с. Мала Каратуль, с. Натягайлівка, с. Перше Травня, с. Пологи-Вергуни, с. Положаї, с. Помоклі, с. Тарасівка, с. Ташань, с. Травневе, с. Улянівка, с. Чопилки, с. Шевченкове), Пристолична територіальна громада (с. Безуглівка, с. Велика Олександрівка, с. Дударків, с. Займище, с. Мала Олександрівка, с. Проліски, с. Чубинське, с. Щасливе), Циблівська територіальна громада (с. Вінинці, с. Лецьки, с. Пологи-Чобітки, с. Пологи-Яненки, с. Світанок, с. Хоцьки, с. Циблі), Дівичківська територіальна громада (с. Веселе, с. Гречаники, с. Дівички, с. Єрківці, с. Кавказ, с. Ковалин, с. Стовп'яги), Бориспільська територіальна громада (с. Андріївка, с. Артемівка, м. Бориспіль, с. Велика Стариця, с. Глибоке, с. Горобіївка, с. Городище, с. Григорівка, с. Іванків, с. Кириївщина, с. Кучаків, с. Лебедин, с. Любарці, с. Мала Стариця, с. Перегуди, с. Рогозів, с. Сеньківка, с. Сулимівка, с. Тарасівка), Яготинська територіальна громада (с. Богданівка, с. Божки, с. Воронівщина, с. Гензерівка, с. Годунівка, с. Гречанівка, с. Григорівка, с. Двірківщина, с. Дзюбівка, с. Добраничівка, с. Жоравка, с. Засупоївка, с. Кайнари, с. Капустинці, с. Коптевичівка, с. Кулябівка, с. Лебедівка, с. Лемешівка, с. Лозовий Яр, с. Лукомщина, с. Ничипорівка, с. Озерне, с. Панфили, с. Плужники, с. Райківщина, с. Розумівка, с. Рокитне, с. Соколівщина, с. Сотниківка, с. Сулимівка, с. Супоївка, с. Трубівщина, с. Тужилів, с. Фарбоване, с. Федорівка, с. Червоне, с. Червоне Заріччя, с. Черкасівка, с. Черняхівка, с. Черняхівка, с. Шевченкове, м. Яготин).

Броварський район - Район (з адміністративним центром у місті Бровари) у складі територій Великодимерська територіальна громада (с. Бобрик, с. Богданівка, с.м.т. Велика Димерка, с. Вільне, с. Гайове, с. Гоголів, с. Гребельки, с. Жердова, с. Залісся, с. Захарівка, с. Зоря, с. Кулажинці, с. Михайлівка, с. Перше Травня, с. Першотравневе, с. Підлісся, с. Плоске, с. Покровське, с. Рудня, с. Русанів, с. Світильня, с. Тарасівка, с. Шевченкове), Згурівська територіальна громада (с. Аркадіївка, с. Безуглівка, с. Великий Крупіль, с. Вишневе, с. Вільне, с. Вознесенське, с. Войтове, с. Володимирське, с. Горбачівка, с. Гречана Гребля, с. Жуківка, с.м.т. Згурівка, с. Зелене, с. Іллінське, с. Красне, с. Левченкове, с. Лизогубова Слобода, с. Любомирівка, с. Майське, с. Мала Березанка, с. Мала Супоївка, с. Малий Крупіль, с. Нова Олександрівка, с. Нова Оржиця, с. Олександринівка, с. Олексіївка, с. Пайки, с. Пасківщина, с. Полковниче, с. Свобода, с. Середівка, с. Софіївка, с. Стара Оржиця, с. Старе, с. Терлещина, с. Турівка, с. Урсалівка, с. Усівка, с. Черевки, с. Шевченкове, с. Щасливе), Калитянська територіальна громада (с. Бервиця, с. Заворичі, с.м.т. Калита, с. Мокрець, с. Опанасів, с. Семиполки), Калинівська територіальна громада (с.м.т. Калинівка, с. Квітневе, с. Красилівка, с. Перемога, с. Рожівка, с. Скибин), Зазимська територіальна громада (с. Зазим'я, с. Літки, с. Літочки, с. Погреби, с. Пухівка, с. Рожни, с. Соболівка), Баришівська територіальна громада (с. Бакумівка, с.м.т Баришівка, с. Бзів, с. Борщів, с. Веселинівка, с. Власівка, с. Волошинівка, с. Гостролуччя, с. Дернівка, с. Коржі, с. Корніївка, с. Лукаші, с. Лук'янівка, с. Мала Тарасівка, с. Масківці, с. Морозівка, с. Паришків, с. Пасічна, с. Перемога, с. Поділля, с. Рудницьке, с. Сезенків, с. Селичівка, с. Селище, с. Устинкова Гребля, с. Хлопків, с. Швачиха, с. Шовкове), Березанська територіальна громада (м. Березань, с. Григорівка, с. Дубове, с. Лехнівка, с. Недра, с. Пилипче, с. Садове, с. Хмельовик, с. Яблуневе, с. Ярешки), Броварська територіальна громада (м. Бровари, с. Княжичі, с. Переможець, с. Требухів).

Бучанський район - Район (з адміністративним центром у місті Буча) у складі територій Білогородська територіальна громада (с. Білогородка, с. Бобриця, с. Гнатівка, с. Гореничі, с. Лука, с. Музичі, с. Неграші, с. Святопетрівське, с. Стоянка, с. Шевченкове), Бучанська територіальна громада (с.м.т. Бабинці, с. Блиставиця, с. Буда-Бабинецька, м. Буча, с.м.т. Ворзель, с. Вороньківка, с. Гаврилівка, с. Здвижівка, с. Луб'янка, с. Мироцьке, с. Раківка, с. Синяк, с. Тарасівщина, с. Червоне), Бородянська територіальна громада (с. Берестянка, с. Бондарня, с.м.т. Бородянка, с. Вабля, с. Великий Ліс, с. Вишняки, с. Волиця, с. Гай, с. Галинка, с. Дмитрівка, с. Дружня, с. Загальці, с. Качали, с. Коблицький Ліс, с. Коблиця, с. Красний Ріг, с. Майданівка, с. Мирча, с. Михайленків, с. Небрат, с. Нова Буда, с. Нова Гребля, с. Нове Залісся, с. Новий Корогод, с. Озерщина, с. Пилиповичі, с. Поташня, с. Стара Буда, с. Тальське, с. Торф'яне, с. Шибене, с. Язвинка), Немішаївська територіальна громада (с.м.т. Клавдієво-Тарасове, с. Микуличі, с.м.т. Немішаєве, с. Пороскотень), Гостомельська територіальна громада (с. Горенка, с.м.т. Гостомель, с. Мощун, с. Озера), Макарівська територіальна громада (с. Андріївка, с. Березівка, с. Борівка, с. Великий Карашин, с. Вишеград, с. Вітрівка, с. Волосінь, с. Гавронщина, с. Забуяння, с. Завалівка, с. Зурівка, с. Калинівка, с.м.т. Кодра, с. Колонщина, с. Комарівка, с. Копилів, с. Копіївка, с. Королівка, с. Липівка, с. Лисиця, с. Лозовик, с. Людвинівка, с.м.т. Макарів, с. Макарівська Буда, с. Маковище, с. Малий Карашин, с. Мар'янівка, с. Мар'янівка, с. Миколаївка, с. Мотижин, с. Наливайківка, с. Небелиця, с. Ніжиловичі, с. Новомирівка, с. Пашківка, с. Плахтянка, с. Почепин, с. Рожів, с. Садки-Строївка, с. Северинівка, с. Ситняки, с. Соболівка, с. Фасівочка, с. Фасова, с. Ферма, с. Червона Гірка, с. Червона Слобода, с. Шнурів Ліс, с. Юрів), Коцюбинська територіальна громада (с.м.т. Коцюбинське), Ірпінська територіальна громада (с. Діброва, с. Забуччя, м. Ірпінь, с. Козинці, с. Михайлівка-Рубежівка), Борщагівська територіальна громада (с. Петропавлівська Борщагівка, с. Софіївська Борщагівка, с. Чайки), Пісківська територіальна громада (с. Мигалки, с.м.т. Пісківка, с. Раска), Дмитрівська територіальна громада (с. Бузова, с. Буча, с. Горбовичі, с. Гурівщина, с. Дмитрівка, с. Капітанівка, с. Личанка, с. Лісне, с. Любимівка, с. Мила, с. Мрія, с. Петрушки, с. Хмільна, с. Шпитьки), Вишнева територіальна громада (м. Вишневе, с. Крюківщина).

Білоцерківський район - Район (з адміністративним центром у місті Біла Церква) у складі територій Білоцерківська територіальна громада (м. Біла Церква, с. Вільна Тарасівка, с. Володимирівка, с. Гайок, с. Глибочка, с. Глушки, с. Городище, с. Дрозди, с. Мазепинці, с. Пилипча, с. Піщана, с. Сидори, с. Скребиші, с.м.т. Терезине, с. Томилівка, с. Храпачі, с. Шкарівка), Медвинська територіальна громада (с. Бране Поле, с. Гута, с. Дібрівка, с. Дмитренки, с. Закутинці, с. Коряківка, с. Красногородка, с. Медвин, с. Митаївка, с. Побережка, с. Софійка, с. Щербашинці), Тетіївська територіальна громада (с. Бурківці, с. Високе, с. Галайки, с. Голодьки, с. Горошків, с. Григорівка, с. Денихівка, с. Дзвеняче, с. Дібрівка, с. Дубина, с. Кашперівка, с. Клюки, с. Кошів, с. Михайлівка, с. Молочне, с. Ненадиха, с. Одайпіль, с. Перше Травня, с. Погреби, с. П'ятигори, с. Ріденьке, с. Росішки, с. Скибинці, с. Софіпіль, с. Стадниця, с. Степове, с. Тайниця, с. Тарасівка, с. Теліжинці, м. Тетіїв, с. Хмелівка, с. Черепин, с. Черепинка), Фурсівська територіальна громада (с. Андріївка, с. Безугляки, с. Великополовецьке, с. Мала Михайлівка, с. Мала Сквирка, с. Матюші, с. Пищики, с. Трушки, с. Фурси, с. Чмирівка, с. Яблунівка), Маловільшанська територіальна громада (с. Бакали, с. Бикова Гребля, с. Гайок, с. Клочки, с. Коженики, с. Коржівка, с. Мала Вільшанка, с. Межове, с. Одноріг, с. Озерна, с. Поправка, с. Потіївка, с. Сорокотяги, с. Тадіївка, с. Тарасівка, с. Фастівка, с. Фесюри, с. Черкас, с. Черкас, с. Чупира, с. Щербаки), Сквирська територіальна громада (с. Антонів, с. Безпечна, с. Буки, с. Великі Єрчики, с. Владиславка, с. Горобіївка, с. Домантівка, с. Дулицьке, с. Дунайка, с. Золотуха, с. Каленна, с. Кам'яна Гребля, с. Квітневе, с. Кононівка, с. Красноліси, с. Краснянка, с. Кривошиїнці, с. Лаврики, с. Малі Єрчики, с. Малі Лисівці, с. Миньківці, с. Мовчанівка, с. Нова Пустоварівка, с. Новий Шлях, с. Оріховець, с. Пустоварівка, с. Рибчинці, с. Рогізна, с. Руда, с. Саврань, с. Самгородок, с. Селезенівка, м. Сквира, с. Таборів, с. Тарасівка, с. Терешки, с. Токарівка, с. Тхорівка, с. Улянівка, с. Цапіївка, с. Чубинці, с. Шаліївка, с. Шамраївка, с. Шапіївка, с. Ями), Узинська територіальна громада (с. Блощинці, с. Василів, с. Вербова, с. Затиша, с. Іванівка, с. Йосипівка, с. Красне, с. Людвинівка, с. Макіївка, с. Мала Антонівка, с. Михайлівка, с. Олійникова Слобода, с. Острійки, с. Павлівка, с. Розаліївка, с. Степок, с. Сухоліси, с. Тарасівка, м. Узин, с. Чепиліївка), Гребінківська територіальна громада (с. Вільшанська Новоселиця, с.м.т. Гребінки, с.м.т. Дослідницьке, с. Ксаверівка, с. Ксаверівка Друга, с. Лосятин, с. Петрівка, с. Пінчуки, с. Саливонки, с. Соколівка, с. Степанівка, с. Тростинська Новоселиця), Таращанська територіальна громада (с. Антонівка, с. Бовкун, с. Буда, с. Велика Березянка, с. Велика Вовнянка, с. Веселий Кут, с. Володимирівка, с. Дубівка, с. Калинове, с. Кирдани, с. Кислівка, с. Ківшовата, с. Косяківка, с. Красюки, с. Крива, с. Круті Горби, с. Лісовичі, с. Лука, с. Лук'янівка, с. Маковецьке, с. Мала Березянка, с. Мала Вовнянка, с. Малоберезанське, с. Плоске, с. Потоки, с. Ріжки, с. Салиха, с. Северинівка, с. Станишівка, с. Степок, м. Тараща, с. Улашівка, с. Червоні Яри, с. Чернин, с. Юшків Ріг), Володарська територіальна громада (с. Березна, с. Біліївка, с. Веснянка селище міського типу Володарка, с. Володимирівка, с. Гайворон, с. Городище-Косівське, с. Городище-Пустоварівське, с. Дружба, с. Завадівка, с. Зрайки, с. Капустинці, с. Кленове, с. Коржиха, с. Косівка, с. Лихачиха, с. Лобачів, с. Логвин, с. Мармуліївка, с. Матвіїха, с. Михайлівка, с. Надросівка, с. Нове Життя, с. Ожегівка, с. Пархомівка, с. Петрашівка, с. Ратуш, с. Рачки, с. Рогізна, с. Рубченки, с. Руде Село, с. Тарган, с. Чепіжинці, с. Шевченкове), Ковалівська територіальна громада (с. Вінницькі Стави, с. Кищинці, с. Ковалівка, с. Мар'янівка, с. Паляничинці, с. Пологи, с. Пшеничне, с. Устимівка, с. Червоне), Рокитнянська територіальна громада (с. Бакумівка, с. Бирюки, с. Бушеве, с. Житні Гори, с. Запруддя, с. Калинівка, с. Колесникове, с. Луб'янка, с. Любка, с. Маківка, с. Насташка, с. Нова Маківка, с. Ольшаниця, с. Острів, с. Першотравневе, с. Пугачівка, с.м.т Рокитне, с. Ромашки, с. Савинці, с. Синява, с. Телешівка, с. Троїцьке, с. Шарки), Ставищенська територіальна громада (с. Антонівка, с. Бесідка, с. Богатирка, с. Брилівка, с. Василиха, с. Веселе, с. Винарівка, с. Вишківське, с. Гейсиха, с. Гостра Могила, с. Григорівська Слобода, с. Журавлиха, с. Іванівка, с. Красилівка, с. Кривець, с. Любча, с. Полковниче, с. Попружна, с. Розкішна, с. Розумниця, с. Сніжки, с.м.т. Ставище, с. Станіславчик, с. Стрижавка, с. Сухий Яр, с. Торчицький Степок, с. Торчиця, с. Червоне, с. Юрківка, с. Ясенівка).

Вишгородський район - Район (з адміністративним центром у місті Вишгород) у складі територій Вишгородська територіальна громада (м. Вишгород, с. Осещина, с. Хотянівка), Іванківська територіальна громада (с. Білий Берег, с. Блідча, с. Болотня, с. Буда-Полідарівська, с. Варівськ, с. Верхолісся, с. Воропаївка, с. Горностайпіль, с. Губин, с. Димарка, с. Дитятки, с. Доманівка, с. Жерева, с. Жеревпілля, с. Жміївка, с. Запрудка, с. Заруддя, с. Захарівка, с. Зимовище, с. Зорин, с.м.т. Іванків, с. Калинове, с. Карпилівка, с. Ковалівка, с. Коленці, с. Коленцівське, с. Красилівка, с. Кропивня, с. Кухарі, с. Лапутьки, с. Леонівка, с. Людвинівка, с. Макарівка, с. Мала Макарівка, с. Медвин, с. Мокра Корма, с. Мусійки, с. Нові Макалевичі, с. Нові Соколи, с. Обуховичі, с. Олива, с. Олізарівка, с. Оране, с. Осовець, с. Пироговичі, с. Підгайне, с. Піски, с. Полідарівка, с. Поталіївка, с. Потоки, с. Прибірськ, с. Рахвалівка, с. Розважів, с. Рокитна Слобода, с. Рудня-Левківська, с. Рудня-Сидорівська, с. Рудня-Тальська, с. Рудня-Шпилівська, с. Русаки, с. Сидоровичі, с. Слобода-Кухарська, с. Соснівка, с. Ставрівка, с. Станішівка, с. Старий Міст, с. Старі Соколи, с. Старовичі, с. Степанівка, с. Страхолісся, с. Сукачі, с. Термахівка, с. Тетерівське, с. Федорівка, с. Феневичі, с. Фрузинівка, с. Хочева, с. Чкаловка, с. Шевченкове, с. Шевченкове, с. Шпилі, с. Яхнівка), Пірнівська територіальна громада (с. Боденьки, с. Вища Дубечня, с. Воропаїв, с. Жукин, с. Лебедівка, с. Нижча Дубечня, с. Новосілки, с. Пірнове, с. Ровжі, с. Сувид), Поліська територіальна громада (с. Буда Вовчківська, с. Буда-Радинська, с. Вересня, с. Вовчків, с. Городещина, с. Дубова, с. Дубова, с. Залишани, с. Зелена Поляна, с. Зірка, с. Калинівка, с.м.т. Красятичі, с. Левковичі, с. Лісове, с. Луговики, с. Максимовичі, с. Мар'янівка, с. Міхлівщина, с. Млачівка, с. Нівецьке, с. Омелянівка, с. Рагівка, с. Радинка, с. Романівка, с. Стара Марківка, с. Стещина, с. Стовпне, с. Федорівка, с. Черемошна, с. Шкнева), Петрівська територіальна громада (с. Гута-Межигірська, с. Лютіж, с. Нові Петрівці, с. Старі Петрівці), Славутицька територіальна громада (м. Славутич), Димерська територіальна громада (с. Абрамівка, с. Андріївка, с. Богдани, с. Вахівка, с. Володимирівка, с. Глібівка, с. Гута-Катюжанська, с. Демидів, с.м.т. Димер, с. Дмитрівка, с. Дудки, с. Каменка, с. Катюжанка, с. Козаровичі, с. Круги, с. Литвинівка, с. Лісовичі, с. Любидва, с. Любимівка, с. Миколаївка, с. Овдієва Нива, с. Пилява, с. Рикунь, с. Ритні, с. Рихта, с. Рови, с. Розтісне, с. Рудня-Димерська, с. Савенки, с. Сичівка, с. Сухолуччя, с. Толокунь, с. Федорівка, с. Ясногородка).

Обухівський район - Район (з адміністративним центром у місті Обухів) у складі територій Козинська територіальна громада (с. Березове, с. Великі Дмитровичі, с. Капустяна, с.м.т. Козин, с. Конюша, с. Креничі, с. Малі Дмитровичі, с. Нові Безрадичі, с. Паращина, с. Підгірці, с. Романків, с. Старі Безрадичі, с. Тарасівка), Феодосіївська територіальна громада (с. Гвоздів, с. Іванковичі, с. Кременище, с. Круглик, с. Лісники, с. Рославичі, с. Ходосівка, с. Хотів), Українська територіальна громада (с. Верем'я, с. Витачів, с. Жуківці, с. Плюти, с. Трипілля, м. Українка, с. Халеп'я, с. Щербанівка), Миронівська територіальна громада (с. Андріївка, с. Вахутинці, с. Вікторівка, с. Владиславка, с. Горобіївка, с. Гулі, с. Ємчиха, с. Зеленьки, с. Іванівка, с. Карапиші, с. Кип'ячка, с. Козин, с. Коритище, с. Кулешів, с. Кутелів, с. Македони, с. Малі Прицьки, с. Маслівка, с. Матвіївка, с. Микитяни, м. Миронівка, с. Михайлівка, с. Нова Миронівка, с. Нова Олександрівка, с. Олександрівка, с. Олексіївка, с. Польове, с. Потік, с. Пустовіти, с. П'ятихатка, с. Росава, с. Салів, с. Світле, с. Тарасівка, с. Тулинці, с. Фролівка, с. Центральне, с. Шандра, с. Юхни, с. Яхни), Кагарлицька територіальна громада (с. Антонівка, с. Бендюгівка, с. Бурти, с. Виселкове, с. Воронівка, с. Горохівське, с. Горохове, с. Горохуватка, с. Демівщина, с. Зелений Яр, с. Землянка, с. Зікрачі, с. Зорівка, с. Іванівка, м. Кагарлик, с. Кадомка, с. Калинівка, с. Леонівка, с. Липовець, с. Ліщинка, с. Мирівка, с. Новосілки, с. Оріхове, с. Очеретяне, с. Переселення, с. Расавка, с. Расавка, с. Слобода, с. Стави, с. Сущани, с. Тарасівка, с. Тернівка, с. Халча, с. Черняхів, с. Шпендівка, с. Шубівка), Богуславська територіальна громада (с. Біївці, м. Богуслав, с. Бородані, с. Вільховець, с. Дешки, с. Дибинці, с. Івки, с. Ісайки, с. Калинівка, с. Карандинці, с. Киданівка, с. Лютарі, с. Мисайлівка, с. Москаленки, с. Половецьке, с. Поташня, с. Розкопанці, с. Саварка, с. Семигори, с. Синиця, с. Тептіївка, с. Туники, с. Хохітва, с. Чайки, с. Шупики, с. Яцюки), Обухівська територіальна громада (с. Безіменне, с. Германівка, с. Григорівка, с. Гусачівка, с. Дерев'яна, с. Деремезна, с. Долина, с. Застугна, с. Козіївка, с. Копачів, с. Красна Слобідка, с. Красне Перше, с. Кулі, с. Ленди, с. Макарівка, с. Мала Вільшанка, с. Матяшівка, с. Нещерів, м. Обухів, с. Перегонівка, с. Перше Травня, с. Семенівка, с. Степок, с. Таценки, с. Шевченкове), Васильківська територіальна громада (с. Барахти, с. Безп'ятне, м. Васильків, с. Велика Бугаївка, с. Велика Вільшанка, с. Заріччя, с. Застугна, с. Здорівка, с. Зозулі, с. Кодаки, с. Кулібаба, с. Луб'янка, с. Митниця, с. Погреби, с. Тростинка, с. Червоне, с. Червоне, с. Червоне Поле, с. Шевченківка, с. Яцьки), Ржищівська територіальна громада (с. Балико-Щучинка, с. Ведмедівка, с. Великий Букрин, с. Великі Прицьки, с. Виселка, с. Гребені, с. Грушів, с. Дібрівка, с. Дударі, с. Кузьминці, с. Липовий Ріг, с. Малий Букрин, с. Онацьки, с. Панікарча, с. Півці, с. Пії, м. Ржищів, с. Ромашки, с. Стайки, с. Стрітівка, с. Уляники, с. Ходорів, с. Юшки, с. Яблунівка).

Фастівський район - Район (з адміністративним центром у місті Фастів) у складі територій Бишівська територіальна громада (с. Бишів, с. Весела Слобідка, с. Горобіївка, с. Грузьке, с. Козичанка, с. Леонівка, с. Лишня, с. Лубське, с. Мостище, с. Нові Опачичі, с. Осикове, с. Ферма, с. Чорногородка, с. Яблунівка, с. Ясногородка), Боярська територіальна громада (м. Боярка, с. Дзвінкове, с. Жорнівка, с. Забір'я, с. Іванків, с. Княжичі, с. Малютянка, с. Нове, с. Новосілки, с. Перевіз, с. Тарасівка), Фастівська територіальна громада (с.м.т. Борова, с. Бортники, с. Велика Мотовилівка, с. Велика Офірна, с. Велика Снітинка, с. Веприк, с. Вишняки, с. Гвардійське, с. Клехівка, с. Мала Офірна, с. Мала Снітинка, с. Млинок, с. Мотовилівка, с. Мотовилівська Слобідка, с. Оленівка, с. Тарасенки, м. Фастів, с. Фастівець), Чабанівська територіальна громада (с. Новосілки, с.м.т. Чабани), Томашівська територіальна громада (с. Василівка, с. Великі Гуляки, с. Вишня, с. Вільне, с. Вільшанська Нива, с. Деминівка, с. Дідівщина, с. Дорогинка, с. Конопельки, с. Кончаки, с. Кощіївка, с. Пришивальня, с. Соснівка, с. Томашівка, с. Федорівка, с. Юрівка, с. Ярошівка), Кожанська територіальна громада (с. Волиця, с. Дмитрівка, с. Єлизаветівка, с.м.т. Кожанка, с. Королівка, с. Малополовецьке, с. Пилипівка, с. Півні, с. Скригалівка, с. Софіївка, с. Ставки, с. Степове, с. Тарасівка, с. Триліси, с. Яхни), Глевахівська територіальна громада (с. Березенщина, с. Борисів, с.м.т. Глеваха, с. Дерев'янки, с. Зайців, с. Залізне, с. Зелений Бір, с. Кобці, с. Крушинка, с. Крячки, с. Мала Бугаївка, с. Мархалівка, с. Путрівка), Калинівська територіальна громада (с. Багрин, с. Бобриця, с. Варовичі, с. Велика Солтанівка, с. Данилівка, с. Діброва, с.м.т. Калинівка, с. Кожухівка, с. Липовий Скиток, с. Мала Солтанівка, с. Плесецьке, с. Порадівка, с. Руликів, с. Скрипки, с. Хлепча), Гатненська територіальна громада (с. Віта-Поштова, с. Гатне, с. Юрівка).

Місто Ірпiнь - Місто (з адміністративним центром у місті Ірпiнь) у складі територій с. Діброва, с. Забуччя, м. Ірпінь, с. Козинці, с. Михайлівка-Рубежівка

Місто Березань - Місто (з адміністративним центром у місті Березань) у складі територій м. Березань, с. Григорівка, с. Дубове, с. Лехнівка, с. Недра, с. Пилипче, с. Садове, с. Хмельовик, с. Яблуневе, с. Ярешки

Місто Богуслав - Місто (з адміністративним центром у місті Богуслав) у складі територій с. Біївці, м. Богуслав, с. Бородані, с. Вільховець, с. Дешки, с. Дибинці, с. Івки, с. Ісайки, с. Калинівка, с. Карандинці, с. Киданівка, с. Лютарі, с. Мисайлівка, с. Москаленки, с. Половецьке, с. Поташня, с. Розкопанці, с. Саварка, с. Семигори, с. Синиця, с. Тептіївка, с. Туники, с. Хохітва, с. Чайки, с. Шупики, с. Яцюки

Місто Бориспіль - Місто (з адміністративним центром у місті Бориспіль) у складі територій с. Андріївка, с. Артемівка, м. Бориспіль, с. Велика Стариця, с. Глибоке, с. Горобіївка, с. Городище, с. Григорівка, с. Іванків, с. Кириївщина, с. Кучаків, с. Лебедин, с. Любарці, с. Мала Стариця, с. Перегуди, с. Рогозів, с. Сеньківка, с. Сулимівка, с. Тарасівка

Місто Боярка - Місто (з адміністративним центром у місті Боярка) у складі територій м. Боярка, с. Дзвінкове, с. Жорнівка, с. Забір'я, с. Іванків, с. Княжичі, с. Малютянка, с. Нове, с. Новосілки, с. Перевіз, с. Тарасівка

Місто Бровари - Місто (з адміністративним центром у місті Бровари) у складі територій м. Бровари, с. Княжичі, с. Переможець, с. Требухів

Місто Буча - Місто (з адміністративним центром у місті Буча) у складі територій с.м.т. Бабинці, с. Блиставиця, с. Буда-Бабинецька, м. Буча, с.м.т. Ворзель, с. Вороньківка, с. Гаврилівка, с. Здвижівка, с. Луб'янка, с. Мироцьке, с. Раківка, с. Синяк, с. Тарасівщина, с. Червоне

Місто Біла Церква - Місто (з адміністративним центром у місті Біла Церква) у складі територій м. Біла Церква, с. Вільна Тарасівка, с. Володимирівка, с. Гайок, с. Глибочка, с. Глушки, с. Городище, с. Дрозди, с. Мазепинці, с. Пилипча, с. Піщана, с. Сидори, с. Скребиші, с.м.т. Терезине, с. Томилівка, с. Храпачі, с. Шкарівка

Місто Василькiв - Місто (з адміністративним центром у місті Василькiв) у складі територій с. Барахти, с. Безп'ятне, м. Васильків, с. Велика Бугаївка, с. Велика Вільшанка, с. Заріччя, с. Застугна, с. Здорівка, с. Зозулі, с. Кодаки, с. Кулібаба, с. Луб'янка, с. Митниця, с. Погреби, с. Тростинка, с. Червоне, с. Червоне, с. Червоне Поле, с. Шевченківка, с. Яцьки

Місто Вишгород - Місто (з адміністративним центром у місті Вишгород) у складі територій м. Вишгород, с. Осещина, с. Хотянівка

Місто Вишневе - Місто (з адміністративним центром у місті Вишневе) у складі територій м. Вишневе, с. Крюківщина

Місто Кагарлик - Місто (з адміністративним центром у місті Кагарлик) у складі територій с. Антонівка, с. Бендюгівка, с. Бурти, с. Виселкове, с. Воронівка, с. Горохівське, с. Горохове, с. Горохуватка, с. Демівщина, с. Зелений Яр, с. Землянка, с. Зікрачі, с. Зорівка, с. Іванівка, м. Кагарлик, с. Кадомка, с. Калинівка, с. Леонівка, с. Липовець, с. Ліщинка, с. Мирівка, с. Новосілки, с. Оріхове, с. Очеретяне, с. Переселення, с. Расавка, с. Расавка, с. Слобода, с. Стави, с. Сущани, с. Тарасівка, с. Тернівка, с. Халча, с. Черняхів, с. Шпендівка, с. Шубівка

Місто Київ - Місто (з адміністративним центром у місті Київ) у складі територій Голосіївський район міста (Голосіїв, Китаїв, Мишоловка, Саперна слобідка, Добрий Шлях, Корчувате, Деміївка, Теремки-I, Теремки-II, Віта-Литовська, Феофанія, Пирогів, Нижня Теличка, Паньківщина, ВДНГ, Монтажник, Комсомольське, Жовтневе, промзона "По вулиці Васильківської", промзона "Пирогово", промзона «Корчувате», промрайон "Теличка"), Дарницький район міста (Нова Дарниця, Харківський масив, Східні Позняки, Західні Позняки, Північні Осокорки, Бортничі, промзона "Осокорки", промзона "Позняки", промзона "Бортничі", промрайон "Дарницький"), Деснянський район міста {Вигурівщина-Троєщина, Лісовий масив, селище Троєщина, Биківня, промрайон Дніпровський, промрайон Троєщина}, Дніпровський район міста (Соцмісто, Стара Дарниця, Русанівка, Березняки, Лівобережний масив, Микільська слобідка, Воскресенка, Русанівські сади, Гідропарк, Труханів острів, Дарницький масив, Райдужний масив, Північно-Броварський масив, ДВРЗ, промрайон "Дніпровський", промрайон "Воскресенське"), Оболонський район міста (Оболонь, Вишгородський масив, Мінський масив, Пріорка, Пуща-Водиця, ДВС, Петрівка, промрайон "Подільсько-Куренівський"), Печерський район міста {Печерськ, Липки, Звіринець, Теличка, Чорна гора, Саперне поле, Черепанова гора}, Подільський район міста (Поділ, Куренівка, Пріорка, Мостицький масив, Виноградар, Вітряні гори, Село Шевченка, Біличе поле, Берковець), Святошинський район міста (Микільська Борщагівка, Південна Борщагівка, Братська Борщагівка, Михайлівська Борщагівка, Перемога, Жовтневе, Святошин, Академмістечко, Авіамістечко, Біличі, Новобіличі, Ґалаґани, промрайон "Микільська Борщагівка", промрайон "Відрадний", промрайон "Нивки"), Солом'янський район міста (Солом'янка, Батиєва гора, Залізничний масив, Першотравневий масив, Чоколівка, Олександрівська слобідка, Турецьке містечко, Шулявка, Залізнична колонія, Пронівщина, Совки, Жуляни, Кадетський гай, Відрадний, Грушки, Караваєві дачі, Новокараваєві дачі, промрайон "Відрадний", промрайон "Біля станції Пост-Волинський"), Шевченківський район міста (Лук'янівка, Кудрявець, Татарка, Сирець, Волейків, Шулявка, Нивки, Солдатська слобідка, промзона "По вулиці Дегтярівській")

Місто Миронівка - Місто (з адміністративним центром у місті Миронівка) у складі територій с. Андріївка, с. Вахутинці, с. Вікторівка, с. Владиславка, с. Горобіївка, с. Гулі, с. Ємчиха, с. Зеленьки, с. Іванівка, с. Карапиші, с. Кип'ячка, с. Козин, с. Коритище, с. Кулешів, с. Кутелів, с. Македони, с. Малі Прицьки, с. Маслівка, с. Матвіївка, с. Микитяни, м. Миронівка, с. Михайлівка, с. Нова Миронівка, с. Нова Олександрівка, с. Олександрівка, с. Олексіївка, с. Польове, с. Потік, с. Пустовіти, с. П'ятихатка, с. Росава, с. Салів, с. Світле, с. Тарасівка, с. Тулинці, с. Фролівка, с. Центральне, с. Шандра, с. Юхни, с. Яхни

Місто Обухів - Місто (з адміністративним центром у місті Обухів) у складі територій с. Безіменне, с. Германівка, с. Григорівка, с. Гусачівка, с. Дерев'яна, с. Деремезна, с. Долина, с. Застугна, с. Козіївка, с. Копачів, с. Красна Слобідка, с. Красне Перше, с. Кулі, с. Ленди, с. Макарівка, с. Мала Вільшанка, с. Матяшівка, с. Нещерів, м. Обухів, с. Перегонівка, с. Перше Травня, с. Семенівка, с. Степок, с. Таценки, с. Шевченкове

Місто Переяслав - Місто (з адміністративним центром у місті Переяслав) у складі територій с. Велика Каратуль, с. Вовчків, с. Гайшин, с. Гланишів, с. Гребля, с. Дем'янці, с. Довга Гребля, с. Мазінки, с. Мар'янівка, м. Переяслав, с. Плескачі, с. Харківці, с. Чирське

Місто Ржищів - Місто (з адміністративним центром у місті Ржищів) у складі територій с. Балико-Щучинка, с. Ведмедівка, с. Великий Букрин, с. Великі Прицьки, с. Виселка, с. Гребені, с. Грушів, с. Дібрівка, с. Дударі, с. Кузьминці, с. Липовий Ріг, с. Малий Букрин, с. Онацьки, с. Панікарча, с. Півці, с. Пії, м. Ржищів, с. Ромашки, с. Стайки, с. Стрітівка, с. Уляники, с. Ходорів, с. Юшки, с. Яблунівка

Місто Сквира - Місто (з адміністративним центром у місті Сквира) у складі територій с. Антонів, с. Безпечна, с. Буки, с. Великі Єрчики, с. Владиславка, с. Горобіївка, с. Домантівка, с. Дулицьке, с. Дунайка, с. Золотуха, с. Каленна, с. Кам'яна Гребля, с. Квітневе, с. Кононівка, с. Красноліси, с. Краснянка, с. Кривошиїнці, с. Лаврики, с. Малі Єрчики, с. Малі Лисівці, с. Миньківці, с. Мовчанівка, с. Нова Пустоварівка, с. Новий Шлях, с. Оріховець, с. Пустоварівка, с. Рибчинці, с. Рогізна, с. Руда, с. Саврань, с. Самгородок, с. Селезенівка, м. Сквира, с. Таборів, с. Тарасівка, с. Терешки, с. Токарівка, с. Тхорівка, с. Улянівка, с. Цапіївка, с. Чубинці, с. Шаліївка, с. Шамраївка, с. Шапіївка, с. Ями

Місто Славутич - Місто (з адміністративним центром у місті Славутич) у складі територій м. Славутич

Місто Тараща - Місто (з адміністративним центром у місті Тараща) у складі територій с. Антонівка, с. Бовкун, с. Буда, с. Велика Березянка, с. Велика Вовнянка, с. Веселий Кут, с. Володимирівка, с. Дубівка, с. Калинове, с. Кирдани, с. Кислівка, с. Ківшовата, с. Косяківка, с. Красюки, с. Крива, с. Круті Горби, с. Лісовичі, с. Лука, с. Лук'янівка, с. Маковецьке, с. Мала Березянка, с. Мала Вовнянка, с. Малоберезанське, с. Плоске, с. Потоки, с. Ріжки, с. Салиха, с. Северинівка, с. Станишівка, с. Степок, м. Тараща, с. Улашівка, с. Червоні Яри, с. Чернин, с. Юшків Ріг

Місто Тетіїв - Місто (з адміністративним центром у місті Тетіїв) у складі територій с. Бурківці, с. Високе, с. Галайки, с. Голодьки, с. Горошків, с. Григорівка, с. Денихівка, с. Дзвеняче, с. Дібрівка, с. Дубина, с. Кашперівка, с. Клюки, с. Кошів, с. Михайлівка, с. Молочне, с. Ненадиха, с. Одайпіль, с. Перше Травня, с. Погреби, с. П'ятигори, с. Ріденьке, с. Росішки, с. Скибинці, с. Софіпіль, с. Стадниця, с. Степове, с. Тайниця, с. Тарасівка, с. Теліжинці, м. Тетіїв, с. Хмелівка, с. Черепин, с. Черепинка

Місто Узин - Місто (з адміністративним центром у місті Узин) у складі територій с. Блощинці, с. Василів, с. Вербова, с. Затиша, с. Іванівка, с. Йосипівка, с. Красне, с. Людвинівка, с. Макіївка, с. Мала Антонівка, с. Михайлівка, с. Олійникова Слобода, с. Острійки, с. Павлівка, с. Розаліївка, с. Степок, с. Сухоліси, с. Тарасівка, м. Узин, с. Чепиліївка

Місто Українка - Місто (з адміністративним центром у місті Українка) у складі територій с. Верем'я, с. Витачів, с. Жуківці, с. Плюти, с. Трипілля, м. Українка, с. Халеп'я, с. Щербанівка

Місто Фастів - Місто (з адміністративним центром у місті Фастів) у складі територій с.м.т. Борова, с. Бортники, с. Велика Мотовилівка, с. Велика Офірна, с. Велика Снітинка, с. Веприк, с. Вишняки, с. Гвардійське, с. Клехівка, с. Мала Офірна, с. Мала Снітинка, с. Млинок, с. Мотовилівка, с. Мотовилівська Слобідка, с. Оленівка, с. Тарасенки, м. Фастів, с. Фастівець

Місто Яготин - Місто (з адміністративним центром у місті Яготин) у складі територій с. Богданівка, с. Божки, с. Воронівщина, с. Гензерівка, с. Годунівка, с. Гречанівка, с. Григорівка, с. Двірківщина, с. Дзюбівка, с. Добраничівка, с. Жоравка, с. Засупоївка, с. Кайнари, с. Капустинці, с. Коптевичівка, с. Кулябівка, с. Лебедівка, с. Лемешівка, с. Лозовий Яр, с. Лукомщина, с. Ничипорівка, с. Озерне, с. Панфили, с. Плужники, с. Райківщина, с. Розумівка, с. Рокитне, с. Соколівщина, с. Сотниківка, с. Сулимівка, с. Супоївка, с. Трубівщина, с. Тужилів, с. Фарбоване, с. Федорівка, с. Червоне, с. Червоне Заріччя, с. Черкасівка, с. Черняхівка, с. Черняхівка, с. Шевченкове, м. Яготин

Top