У продажу чотирикімнатна квартира 114 м² на восьмому поверсі у 16-поверховому будинку на вул. Соснова в місті Українка, квартира вартує 6 999 400 ₴ квартира продається, продаю квартиру, продаж квартири, продам квартиру, продаж, оренда, нерухомість
Заздалегідь дякуємо Вам
за рекомендації всім кому потрібно
розмістити оголошення про нерухомість на сторінці "
Мережа Вебсайтів Нерухомості " - Київська область.
Це безкоштовно .
Дякуємо! × Будь ласка! Повідомте продавцю чи орендодавцю, що знайшли оголошення на сторінці "
Мережа Вебсайтів Нерухомості " - Київська область.
Дякуємо! × Увага! Ніколи не поспішайте. Перед тим, як віддати гроші за нерухомість, сім раз перевірте чи все гаразд з нерухомістю, яку вирішили купити чи орендувати.
× Основні характеристики Тип нерухомості що продається Квартира Кількість кімнат У об'єкта чотири кімнати Загальна площа об'єкта нерухомості 114 метрів квадратних (1 м² ) Поверх на якому знаходиться об'єкт нерухомості Розташовано на 8-му поверсі будинку Кількість поверхів у об'єкта нерухомості У будинку 16-ть поверхів Паркування транспотрних засобів Прибудинкова територія Адреса вул. Соснова, 9, м. Українка (мапа) Продавець Олександр Козусєв Контакти продавця На жаль, ваш браузер не підтримує Canvas. Розміщено у Мережі Вебсайтів Нерухомості 16 жовтня 2023 року Останнє оновлення оголошення 16 жовтня 2023 року Вартість продажу нерухомості Станом на 16 жовтня 2023 року, ціна 6 999 400 гривень за все Ціна в іноземній валюті $158 000 за весь об'єкт нерухомості Ціна в іноземній валюті $1 386 за 1 м² Конвертовано за курсом 44.3 гривень за $1 Опис Вторинне відремонтоване житло з меблями і технікою, придатне для проживання
За цією адресою також пропонують Зображення-заповнювач - квартира що продається в м. Українка Продається квартира в м. Українка Об'єкт купівлі-продажу - Квартира, ціна $70000, м. Українка Виставлено на продаж з 17 червня 2021 року
У цьому районі знайдено Зображення-заповнювач - квартира що продається в м. Українка Продається квартира в м. Українка Об'єкт купівлі-продажу - Квартира, ціна $80000, м. Українка Виставлено на продаж з 16 жовтня 2023 року
Зображення-заповнювач - квартира що продається в м. Українка Продається квартира в м. Українка Об'єкт купівлі-продажу - Квартира, ціна $59000, м. Українка Виставлено на продаж з 18 серпня 2023 року
Зображення-заповнювач - квартира що продається в м. Українка Продається квартира в м. Українка Об'єкт купівлі-продажу - Квартира, ціна $62000, м. Українка Виставлено на продаж з 22 липня 2023 року